ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

امکان قرار دادن سپرده در بیمه عمرو دریافت پوشش آتش سوزی در بیمه عمر پاسارگاد

شرکت بیمه پاسارگاد این امکان را برای شما فراهم نموده است تا مبلغی را به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه قرار دهید. نرخ سود مبلغ سپرده برابر با 16 درصد و مطابق با قوانین بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. 
هنگامی که شما مبلغی را علاوه بر مبلغ حق بیمه عمر پاسارگاد به عنوان سپرده در بیمه عمر و تامین آتیه خود قرار می دهید شرکت بیمه پاسارگاد پوشش آتش سوزی منزل مسی را به عنوان هدیه به شما ارائه خواهد نمود و شما تا مادامی که سپرده خود را درون بیمه عمر حفظ می نمایید از این پوشش آتش سوزی بهره مند خواهید بود. 
به این ترتیب این مبلغ سپرده به رشد سرمایه های بیمه عمر پاسارگاد کمک خواهد کرد. از سوی دیگر شما می توانید به درخواست خود این مبلغ را از بیمه عمر خود خارج نمایید که شامل محاسبات بیمه عمر و محاسبات ارزش بازخرید نخواهد شد و معادل همان مبلغ به شما پرداخت خواهد شد و بیمه عمر نیز بدون سپرده به قوت خود باقی خواهد ماند. در نظر داشته باشید که با قراردادن سپرده در بیمه عمر پاسارگاد خود این امکان را خواهید داشت تا ظرف مدت زمان کوتاهی معادل 90% آن را به عنوان وام بیمه عمر برداشت نمایید.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بانوی عکاس KAMIYOONDARAN.IR آموزش تخصصی عوارض استروئید در بدنسازی آسمونی ها پوست انداختن! وب کورد نیما آنلاین کتابخانه عمومی شیخ فضل الله تفضلی بهشهر آپشن خودرو | گندم کار Welcome To ProShot Store